SFA apsūdz Aberdīnas treneri Džimu Gudvinu par Raiena Portuza “krāpšanas” komentāriem pēc sakāves Hibsā

Hibs tuvojās puslaikam, kad viņiem tika piešķirts 11 metru soda sitiens pēc tam, kad Porteouss pēc stūra sitiena soda laukumā ar Liamu Skalesu sapinājās, un Dons aizsargs tika noraidīts, lai saņemtu otro rezervāciju.

Mājinieki turpināja uzvarēt mačā, un Gudvins pēc tam atklāja, ka bija apmainījies vārdiem ar Porteousu pilnā slodzē, pirms apsūdzēja Skotijas centra aizsargu “klajā krāpšanā” un tiesneša Deivida Dikinsona maldināšanā.

Viņš arī apgalvoja, ka iepriekš brīdinājis savus spēlētājus un saspēles vadītāju par Porteousu.

Pēc viņa komentāriem īrs tika izsaukts uz disciplināro noklausīšanos Hempdenā ceturtdien, 6. oktobrī.

40 gadus vecais bijušais St Mirren un Alloa boss ir apsūdzēts par 73. noteikuma, kas attiecas uz aizvainojošiem izteikumiem, un 77. noteikuma pārkāpšanu, kas nosaka, ka visiem spēlētājiem un personālam jārīkojas spēles interesēs.

Pēc mača saniknotais Gudvins sacīja: “Es nezinu, cik reižu zēns Portouss var tikt galā ar šādām lietām.

“Mēs sakām saviem spēlētājiem nedēļas vidū būt uzmanīgiem ar viņu laukā, būt uzmanīgiem set-play un nepieskarieties viņam, jo ​​viņš pāries.

Aberdeen treneris Džims Gudvins stājas pretī Hibs aizsargam Raienam Porteusam pēc sakāves Easter Road ar 3:1. (Pāvila Devlina / SNS grupas fotoattēls)

“Patiesībā es pirms spēles smējos un jokoju ar tiesnesi, lai viņš to apzinātos. Diemžēl tieši pirms puslaika viņš tika iesūkts ar āķi, auklu un gremdēju.

“Mēs parādījām saviem spēlētājiem vairākus gadījumus, kad Porteouss pagātnē ir uzvarējis šādus sodus. Cilvēki sacīs, ka viņam tas padodas un viņš ir gudrs, bet manā skatījumā tā ir klaja krāpšanās, un tā manai komandai ir maksājusi punktus.

“Pēc spēles Porteousam pateicu viņam sejā, ko par viņu domāju. Man ir vienalga, ko viņš lasa avīzē svētdien un pirmdien. Viņš zina. Viņš par to smejas. Viņš svin uzvaras soda sitienos tā, it kā būtu guvis vārtus.

Gudvinu ceturtdien, 6. oktobrī, gaida tiesas sēde Hampdenā.